2 Aralık 2014 Salı

Bundera 49 Parça Dönen Stantlı Saklama Kabı Seti
-Dönen Standı ile Mutfakta Az Yer Kaplar ve Kolay Kullanım  Sağlar
-Gümüş İyonları ile Yiyeceklerinizi Bakteri ve Küf Oluşumuna Karşı 4 Kat  Fazla Korur
-Derin Dondurucu ve Mikrodalga Fırında Kullanılabilir 
Bundera Dönen Stantlı Saklama Kabı Seti İçeriği
-1 adet dönen stant
-8 adet büyük boy saklama kabı
-8 adet orta boy saklama kabı 
-8 adet küçük saklama kabı 
-24 adet kapak
  

Mutfakta veya tezgahta yer kaplamayacak şekilde tasarlanan Bundera dönen stantlı saklama kabı seti, mutfağınızda düzen sağlar. Dönen stant, tüm saklama kapları ve kapaklarını bir araya toplar. Böylece, saklama kaplarını dolap içine veya çekmecelere sığdırmaya çalışmanıza gerek kalmaz. Katı veya sıvı gıdalar için kullanılabilir. Şeffaf gövdesi sayesinde içindekileri kolayca görebilirsiniz.

Anti-Bakteriyel ve Sağlıklıdır
Plastik saklama kapları, sağlık sektöründe de kullanılan polipropilen (emzik ve biberonlarda kullanılır) malzemeden üretilmiştir. Yüzde 2 gümüş iyonu içeren Bundera saklama kapları, bakteri ve küf oluşumunu engelleyerek,  gıda   maddelerinin bayatlamasını ve küflenmesini 4 kat daha fazla geciktirir. Gümüş iyonunun insan sağlığına hiçbir olumsuz  etkisinin olmadığını çok sayıda sağlık örgütü tarafından doğrulanmıştır.

Mikro Gözenekli Gövde Yapısı ile Gıdalara Nefes Aldırır
Hava ve su geçirmez kapaklara sahip olan saklama kabı seti, üzerindeki mikro gözenekler sayesinde içine yerleştirilen meyve-sebzenin ihtiyaç duyduğu havayı almasını sağlar. Hava ihtiyacını Bundera saklama kabı aracılığıyla karşılayan meyve-sebze daha uzun süre taze kalır ve kolay çürümez. Meyve-sebzelerinizi saklama kaplarıiçinde daha uzun süre muhafaza edebilir ve tüketmeseniz bile çöpe atmak zorunda kalmazsınız. 

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir
Bundera 49 parça dönen stantlı saklama kabı bulaşık makinesinde yıkanabilir veya elde detarjanlı su ile kolayca temizlenebilir. Saklama kaplarına ait kapakları, bulaşık makinesinde yıkamanız önerilmez.  Saklama kaplarını daha uzun süre kullanabilmeniz için, özellikle kapaklarını 'elde’ yıkamanız tavsiye edilir. Saklama kaplarının ana kısımlarını ise gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. 

Derin dondurucuda kullanılabilir
Bundera saklama kapları,  -40 derece soğuğa kadar dayanıklıdır. Derin dondurucuda saklamak istediğiniz gıdalar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışlık yiyeceklerinizi derin dondurucuya koyarken de kullanabileceğiniz Bundera saklama kabı seti, dolap içini daha verimli ve düzenli kullanmanıza imkna sağlar. Çatlama veya deformasyon yapmadan, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz


0 yorum :

 
Asa Style Blog Design By BELLA DESIGN