2 Aralık 2014 Salı

8 Fonksiyonlu Özel Tasarım Mutfak Aparatı- 8 Ayrı Fonksiyonu Vardır.
- Sadece Bir Şişe Kadar Yer Kaplar Ancak Birçok İşi Tek Başına Halledebilir.
- Kaliteli Plastik Malzemeden Üretilmiştir.

Mutfaktaki birçok işi üstlenerek size yerden tasarruf ettirecek mükemmel bir yardımcı. Şişe şeklinde mutfak seti sekiz farklı aparatıyla büyük mutfak aletlerinin yaptığı işi tek başına yapacak. Yumurta Ayracı, Peynir Rendesi, Kavanoz Açacağı, Baharat Öğütücü, Limon Sıkacağı, Huni, Yumurta Ezici ve Ölçüm Kabı olarak kullanılabilen sekiz işlevli mükemmel set, rengarenk ve kompakt tasarımıyla mutfaktaki yardımcınız şişe şeklinde 8 in 1 mutfak seti sizin için çalışmaya hazır!

Sekiz Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti Paket İçeriği
Ölçüm Kabı
Ölçüm kabı, üzerindeki hacim ölçeği ile içerisine 350 ml’e kadar sıvı doldurabilmenizi sağlar. Böylelikle ihtiyacınız kadar malzemeyi doğru ölçüde yemeklerinizde kullanırsınız.
Huni Özelliği
Ürünün kutusunu açtıktan sonra şişenin uç kısmında bulunan yeşil renkli silikon parçayı çıkartıp ters şekilde tekrardan aynı yere takın ve huniniz hazır. Su, bal, yağ vs. sıvı gıdaları bu huni yardımıyla kolaylıkla bir kaptan ötekine aktarabilirsiniz.
Limon Sıkacağı
En üstteki aparat limon sıkacağıdır. Ölçüm haznesiyle birlikte kullanarak limon sıkıp, sıkılan limonun yeterli olup olmayacağını ölçekten takip edebilirsiniz.
Baharat Öğütücü
Yabanturpu, zencefil gibi baharatlarınızı öğütmek için kullanacağınız üzeri tırtıklı çok kullanışlı bir aparat.
Yumurta Ezici
Kare kare bölmeleriyle  yumurtayı üzerine bastırdığınızda ezerek dilim dilim yapar.
Peynir Rendesi
Kaşar, eski kaşar, ezine peyniri gibi rendelenebilen peynirleri rahatça rendeleyebileceğiniz peynir rendesi.
Kavanoz Açacağı
Silikon tırtıklı kenarı sayesinde kavanoz kapağına yapışarak elden kaymasını önler. Kavanozlarınızı rahatlıkla açmanıza yardımcı olur.
Yumurta Ayırıcı
Üzerine kırdığınız yumurtanın sarısını kolayca ayırır. Ölçüm kabıyla beraber kullanıldığında yumurtanın beyazı ise ölçüm kabına akar.
Şişe Şeklinde Mutfak Seti Ürün Ebatları
En: 8 cm
Boy: 30 cm

0 yorum :

 
Asa Style Blog Design By BELLA DESIGN